$ 5.7630
€ 6.5476
HAKKIMIZDA
 

Kurumsal | İçel Oto Kiralama San. Tic. Ltd. Şti.

 

İçel Oto Kiralama San. Tic. Ltd. Şti. araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Firmamız tecrübesi ve dinamik kadrosu ile sektörün en önemli firmaları arasındaki saygınlığını sürdürmektedir. İçel Oto Kiralama gücünü müşterisine duyduğu saygı ve güven odaklı hizmet anlayışından almaktadır. Bu anlayışından dolayı zaman içerisinde kendini geliştirerek filosundaki araç sayısını arttırmış ve bulunduğu merkez ve çevre illerdeki diğer müşterilerine de hizmet vermek için emin adımlarla sermayesine yatırım yapmayı tercih etmiştir.

Filosundaki araç konseptini B ve C Class (orta/ekonomik) olarak belirleyen İçel Oto Kiralama San. Tic. Ltd. Şti., müşterilerine kiralama süresi boyunca sorunsuz bir seyahat sunmayı ve kendilerini konforlu hissetmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

 

Önem verdiğimiz en önemli unsur "Müşterilerimizin Tatillerini ve Seyahatlerini Rahat ve Güvenli Geçirmeleridir..."

 

Vizyonumuz Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

 

Misyonumuz Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

 

 

 

         
 
 
Bu Sitenin Tüm Hakları İçel Oto Kiralama Firmasına Aittir